Mayıs 2008 tarihinde İngiltere Kraliçesi II.Elizabeth mağazamızı ziyaret etti, alışveriş yaptı.

Kraliçe’nin mağazamızdan yaptığı alışveriş fotoğraflarını yakından görüntülemek için seçtiğiniz fotoğrafın üzerine tıklayınız. Kraliçe II.Elizabeth’in mağazamızı ziyareti İngiliz TV Kanalı BBC tarafından mağazamızda çekildi. Orjinal BBC video kaydını izlemek isterseniz tıklayınız >>>>

Sitemiz ürünler sayfamızdan mağazamızdan sizler için seçtiğimiz Saf ipek kumaş, işlemeli kumaşlarımız, dantel özel çalışmalar, gelinlik için özel kumaşlarımızın ürün fotoğraflarını görebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürün kodu ile bize mesaj atabilir yada iletişim alanından firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

INGILTERE KRALICESI II. ELIZABETH VE ESI EDINBURG DUKU PRENS PHILIP BURSA’DA IPEK PAZARI’NA GELDI. INGILTERE KRALICESI TARIHI KOZAHAN CARSISI’NDA BIR DUKKANI ZIYARET ETTI. (ANADOLU AJANSI – TOLGA ADANALI) (20080514)

 


INGILTERE KRALICESI II. ELIZABETH VE ESI EDINBURG DUKU PRENS PHILIP BURSA’DA IPEK PAZARI’NA GELDI. INGILTERE KRALICESI TARIHI KOZAHAN CARSISI’NDA BIR DUKKANI ZIYARET ETTI. (ANADOLU AJANSI – TOLGA ADANALI) (20080514)ext

 

INGILTERE KRALICESI II. ELIZABETH VE ESI EDINBURG DUKU PRENS PHILIP BURSA’DA IPEK PAZARI’NA GELDI. INGILTERE KRALICESI’NE CUMHURBASKANI GUL’UN ESI HAYRUNNISA GUL DE ESLIK ETTI. INGILTERE KRALICESI TARIHI KOZAHAN CARSISI’NDA BIR DUKKANI ZIYARET ETTI. (ANADOLU AJANSI – TOLGA ADANALI) (20080514)